de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2019 | Reactualizat 13 Apr 2019 | Expiră 16 Apr 2019

REAL ESTATE CONSULTANT SENIOR/JUNIOR

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Let’s make real estate easy together! Like a walk in the park.

Echipa Green Alley te așteaptă să ni te alături în inițiativa de a muta accentul în real estate, de pe „estate” pe „real”: fiindcă în spatele fiecărei tranzacții imobiliare sunt oamenii și obiectivele lor, iar noi credem că succesul tranzacțiilor se construiește prin interacțiuni bazate pe încredere și onestitate.

De aceea, pana in acest moment, echipa Green Alley are impreuna peste 80 de ani de experiență, peste 400 mil. euro în valoarea proiectelor imobiliare tranzacționate de-a lungul acestor ani, dar și peste 100 km de zâmbete și peste 500 de doze de pasiune și entuziasm.

Suntem arhitecți de brand, pasionați de frumos, design și arhitectură. Ne dorim să contribuim la creșterea standardelor de locuire, alături de partenerii noștri: proprietari, dezvoltatori imobiliari sau arhitecți și designeri. Astfel, ne dorim să creăm o experiență unică viitorilor proprietari.

Și tu poți să devii parte din povestea Green Alley, să ne ajuți să creștem aceste cifre cu fiecare proiect pe care îl finalizăm cu succes și cu fiecare client pe care îl ajutăm să își atingă obiectivele zâmbind, cu o atitudine mereu relaxată și optimistă. Împreună.

Ai făcut deja primii pași spre Green Alley, dacă:

Te regăsești în valorile de mai sus și înțelegi că o interacțiune onestă este primul pas spre succes.

Ești un broker cu experiență dar vrei mai mult; vrei să continui să crești profesional și personal, alături de o echipă cu experiență și viziune puternică.

Ești la început de drum în carieră, dar vrei venituri mari pentru că îți cunoști potențialul.

Ai experiență în vânzări, dar vrei să devii profesionist în imobiliare.

Îți place să ajuți și să lucrezi cu oamenii.

Ești în mod egal motivat(ă) de perspectiva veniturilor crescute, dar și a evoluției în carieră.

Ești o fire carismatică, empatică și cu excelente abilități de comunicare și relaționare.

Ești o persoană responsabilă și organizată, dar totodată competitivă și orientată către rezultate, întotdeauna prin corectitudine și profesionalism.

Ai mai făcut câțiva pași, dacă cele de mai jos te caracterizează:

gândirea antreprenorială

spiritul de echipă

puterea de convingere și abilitățile de negociere

pasiunea, pusă în serviciul succesului profesional

studii superioare absolvite sau în curs de absolvire

o excelentă stăpânire și operare a limbii române, cunoștințe de limba engleză la nivel avansat și utilizare PC.

Iar dacă planurile tale includ:

Să fii o persoană independentă financiar.

Să ai un stil de viață liber, flexibil, dar totodată disciplinat.

Să evoluezi continuu personal și profesional.

Să te afirmi și să fii recunoscut(ă) profesional, într-o echipă în care implicarea și performanța sunt apreciate corespunzător.

Să faci parte dintr-o echipă fresh & green, dar cu experiență vasta, gata sa fie transmisa mai departe catre tine.

...înseamnă că ești la un click distanță de oportunitatea de a deveni parte din proiectul Green Alley!

Descrierea jobului

Iată câteva informații despre joburile pe care ți le-am pregătit:

Associated Broker-zona ultracentrala si de nord a Bucurestiului

Senior Consultant-zona ultracentrala si de nord a Bucurestiului

Responsabilitățile jobului:

  • Promovarea serviciilor de consultanță și brokeraj imobiliar clienților existenți și identificarea de noi clienți.
  • Prospectarea și monitorizarea pieței imobiliare pentru zona ultracentrală și de Nord a capitalei.
  • Contactarea proprietarilor și evaluarea proprietăților oferite spre vânzare.
  • Promovarea și vizionarea proprietăților.
  • Calificarea clienților în funcție de resurse și de motivație.
  • Prospectarea pieței imobiliare și corelarea cererii cu oferta.
  • Consilierea și reprezentarea clienților în procesul de negociere și vânzare/cumpărare.
  • Păstrarea unei bune relații pe termen lung cu clienții, după finalizarea tranzacției.
  • Identificarea de noi proiecte rezidențiale în vederea extinderii portofoliului.
  • Îndeplinirea taskurilor și a targetului.

Beneficiile pe care le oferim:
  • Comision motivant, în funcție de încasari
  • Instruire permanentă în dobândirea expertizei de broker imobiliar și tehnici de vânzare/negociere;
  • Coaching specializat
  • Mediu de lucru dinamic, profesionist
  • Posibilități reale de promovare după numai 6 luni de colaborare
  • Sisteme de lucru performante, cameră foto profesională DSLR, laptop, smartphone, publicitatea gratuită a portofoliului.
  • Cea mai puternică platformă de promovare de real estate din România
  • Posiblitatea de a accesa servicii de suport complementare vânzării: design și amenajări interioare, brokeraj de credite, marketing.

Green Alley Real Estate este specializata in SERVICII INTEGRATE de Brokeraj si Consultanta Imobiliara, Consultanta&Managment de proiecte rezidentiale noi, Marketing, Comunicare si Design in zonele premium ale capitalei.

Pana in acest moment echipa Green Alley are impreuna peste 80 de ani de experiență, peste 400 mil. euro în valoarea proiectelor imobiliare tranzacționate de-a lungul acestor ani, dar și peste 100 km de zâmbete și peste 500 de doze de pasiune și entuziasm.

Expirat
REAL ESTATE CONSULTANT SENIOR/JUNIOR  -  GREEN ALLEY REAL ESTATE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles