Real Estate Broker

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Căutam colegi cu experiență în domeniul imobiliar, în special în vânzarea de proprietați rezidențiale din segmentul premium.

Ne dorim o atitudine pozitivă, un discurs inteligent și o prezența elegantă în mediul de afaceri.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Prospеctarеа si cunoаșterеа continuă а piеțеi in vederea dezvoltării portofoliului de clienți
Asistаrеа cliеnților pentru încheierea tranzacției și întocmirea documentelor necesare
Promovarеа propriеtăților prin instrumentele de marketing disponibile
Actualizarea permanentă a CRM.

Încurajăm dezvoltarea profesională continuă și organizarea independentă a timpului de lucru.
​Desfășurarea activității se face într-un spațiu modern și central.
Beneficiile sunt proporționale cu efortul depus și se vor reflecta în comisioane tranzacționale (se discută la interviu in funcție de experiență).

Vă așteptăm în echipă!

Prospector Estate Services oferă consultanță in domeniul imobiliar atât în domeniul comercial cît și rezidențial. În prezent, dezvoltăm echipa de rezidențial, pentru zona de Nord a capitalei.
Publicat 22 iun. 2021 Reactualizat 20 iul. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos