Publicat 20 Apr 2021 | Reactualizat 11 Mai 2021 | Expiră 20 Mai 2021

React.JS / React Native Developer

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 3 ani experiență în IT Software

Candidatul ideal

  • Minim 3 ani experiență cu React.JS / React Native
  • Experiență cu tot ciclul de dezvoltare al aplicațiilor mobile pe iOS și Android bazate pe React Native
  • Abilitatea de a lucra independent cu minimă supraveghere
  • Experiență cu Kotlin / Java pe Android și / sau Objective-C / Swift pe iOS e un plus.

Descrierea jobului

  • Remedierea de defecte pe aplicații mobile scrise în React Native.
  • Implementarea de funcționalități noi pe aplicații mobile scrise in React Native.
  • Deployment pe Android (Google Play Store) și iOS (Apple AppStore) de aplicații React Native

Am început Devtel Software la începutul anului 2010, aducând împreună câțiva freelanceri talentați. Împreună am realizat destul de multe în domeniul outsourcing și nu numai, fiind una dintre puținele companii de pe piață condusă chiar de dezvoltatori. Munca și clienții noștri sunt dovada dorinței noastre de a inova și de a crea software de calitate.

React.JS / React Native Developer  -  Devtel Software SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles