Publicat 08 Iun 2020 | Reactualizat 06 Iul 2020 | Expiră 09 Iul 2020

R&D Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Are energie si viziune, dezvolta si intelege continuu industria alimentara.
- are studii in domeniul managementului restaurantelor/alimentar
- are cunostinte de tehnologie culinara/gastronomie
- are abilitatea de a analiza costul și eficienta preparatelor
- experienta in domeniul bucatariei prezinta un avantaj
- este entuziast si lucreaza bine in echipa
- este capabil sa lucreze sub presiune și din proprie inițiativa
- abilitati pentru lucrul in Excel

Descrierea jobului

- responsabil pentru crearea retetelor produselor noi in colaborare cu Bucataria si departamentul Marketing
- responsabil pentru documentarea costurilor produselor fabricate
- responsabil pentru crearea si mentinerea bazei de date cu instructiunile de lucru
- testeaza calitatea si fezabilitatea operationala a noilor produse precum si a celor existente
- responsabil pentru dezvoltarea specificatiilor materiilor prime si ingredientelor aprovizionate
- imbunatateste continuu calitatea produselor din portofoliu si optimizeaza costul retetelor in colaborare cu bucataria si departamentul de cumparari
- face propuneri si colaboreaza cu bucataria pentru optimizarea costului de fabricatie (manopera, utilitati,etc) al produselor fabricate
- responsabil pentru mentinerea bazei de date nutritionale a produselor precum si a bazei de date cu informatii despre ingredientele folosite

OalaCuBunatati este pionierul conceptului de mancare gatita la oala, companie in continua dezvoltare. Cu o experienta de peste 10 ani in bucatarie, online si delivery, OalaCuBunatati este cea mai mare companie de food delivery care produce si livreaza cu resurse proprii bunatati gatite special pe comanda.

#GatimSpecialPentruTine
#CelMaiMareSustinatorAlMeselorInFamilie

Expirat
R&D Manager  -  Food Republic S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles