de ani Fără Frică...

Publicat 06 Oct 2008 | Reactualizat 04 Nov 2008 | Expiră 06 Nov 2008

Quality Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- diploma in inginerie
- cel putin 3 ani experienta in domeniul calitatii
- cunostinte FMEA,Procese statistice de control, TQM
- abilitatea de a lucra cu standarde
- membru de echipa
- orientat pe rezultate
- atitudine proactiva
- abilitati organizatorice si de planificare

Descrierea jobului

- conduce si controleaza activitatile de management al calitatii pentru a indeplini obiectivele pe termen scurt sau lung ale firmei
- defineste, implementeaza si mentine sistemul de calitate in firma
- lucreaza cu buget
- supreavegheaza si coordoneaza inspectiile de calitate, programele de audit intern
- ia decizii cu privire la problemele de calitate la furnizori
- promoveaza un sistem de calitate bazat pe proceduri
- imbunatateste procesele de lucru in cadrul departamentului
- creeaza un mediu pentru inalta performanta si propice dezvoltarii personalului din subordine

Cummins Generator Technologies, lider mondial in productia de generatoare electrice este parte a grupului Cummins Power Generation. Cummins Generator Technologies proiecteaza si produce alternatoare si generatoare de curent sub marcile inregistrate MARKON, STAMFORD si AVK. Compania are 2,800 salariati in 27 de fabrici de productie, distributie, centre de proiectare cu unitati de afaceri in Anglia, Germania, Romania, Mexic, India si China. Mai multe informatii aflati accesand site-ul www.cumminsgeneratortechnologies.com

Expirat
Quality Manager  -  Cummins Generator Technologies Romania S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles