de ani Fără Frică...

Publicat 23 Aug 2007 | Reactualizat 20 Sep 2007 | Expiră 23 Sep 2007

Quality manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare de inginer cu cunoştinţe de specialitate în domeniul calităţii
Experienţă de mai mulţi ani după încheierea studiilor şi experienţă în conducerea personalului cât şi experienţă în domeniul calităţii, electronica sau domenii similare.
Talent organizaţional şi capacitate de coordonare, abilităţi de conducere a personalului, capacitatea de a lucra individual în cadrul specificaţilor generale şi a ţelurilor propuse
Cunoştinţe de limbă engleza nivel avansat

Descrierea jobului

Structurarea, optimizarea şi gestionarea departamentului de calitate.
Responsabil cu respectarea şi documentarea normelor şi specificaţilor cerute.
Responsabil pentru sistemul de management al calităţii din cadrul societatii.
Responsabil de actualizarea, implementarea şi punerea în practică a reglementărilor stabilite în sistemul de management al calităţii.

Beneficii:
Training in tara si in strainatate
Tichete de masa

Firma cu peste 15 ani experienta in dezvoltarea si productia de echipamente electronice. Exportator in peste 20 de tari.

Expirat
Quality manager  -  ROEL ELECTRONICS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles