de ani Fără Frică...

Publicat 21 Mar 2007 | Reactualizat 19 Apr 2007 | Expiră 21 Apr 2007

QUALITY MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in coordonarea unui departament de calitate
- cunostinte in domeniul managementului calitatii
- studii superioare
- cunosterea limbii engleze la nivel avansat
- cunoasterea limbii germane reprezinta avantaj

Descrierea jobului

- Comunica politica in domeniul calitatii in cadrul organizatiei
- coordioneaza procesul de control si gestionare a documentelor SMC
- gestioneaza procesul de control al produsului neconform
-gestioneaza procesul de audit in organizatie
- coordoneaza procesul de evaluare a furnizorilor
- gestioneaza procesul de evaluare a satisfactiei clientilor
- se implica in actualizarea permanenta a sistemului de management al calitatii

Companie cu capital german, specializata in productia de izolatori ceramici.

Expirat
QUALITY MANAGER  -  ARGILLON ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles