de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Quality Internal Auditor

1 post

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice finalizate
Experienta minim 5 ani
Cunostinte bune MS Office
Cunostinte bune de limba engeza, limba germana constituie avantaj
Abilitati foarte bune de comunicare
Calificare auditor de proces, produs si sistem constituie avantaj

Descrierea jobului

Intocmeste planul de audit intern anual
Realizeaza audituri interne de produs, proces si sistem
Responsabil de managementul controlului documentelor si inregistrarilor

SCHLEMMER ROMANIA este o companie multinationala cu capital majoritar german, avand ca obiect de activitate, producerea de tuburi flexibile extrudate si injectie de mase plastice pentru industria auto.

Quality Internal Auditor  -  SCHLEMMER ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles