Publicat 20 Iun 2008 | Reactualizat 25 Iun 2008 | Expiră 21 Iul 2008

PURCHASING MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare
- minim 2 ani intr-o pozitie similara
- cunostinte operare PC (WORD, EXCEL), INTERNET
- abilitati de comunicare si negociere
- pesoana responsabila, organizata
- limba engleza

Descrierea jobului

- asigurarea aprovizionarii cu materii prime si produse consumabile de la furnizorii interni si externi conform necesitatilor
- responsabil de urmarirea si derularea contractelor de achizitii
- procesare si lansare comenzi catre furnizori
- urmarirea comenzilor lansate
- contactarea de noi furnizori de materii prime si solicitarea ofertelor de pret
- negocierea cu furnizorii selectati si schimbari de pret
- urmarirea stocurilor de materii prime si materiale

OFERTA:
- posibilitati de afirmare si promovare in cadrul companiei
- pachet salarial motivant.

Expirat
PURCHASING MANAGER  -  Adesgo SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles