Publicat 09 Sep 2019 | Reactualizat 07 Oct 2019 | Expiră 10 Oct 2019

Pulverizator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experiență ca lucrător de acoperire cu pulbere
  • Puteți lucra cu precizie
  • Sunteți colegial și motivat

Descrierea jobului

Căutăm un lucrător experimentat care să acopere cu pulbere componente industriale și de consum cu o acoperire de înaltă calitate și durabilă. Materialele produselor sunt fabricate din metal, plastic și lemn.
Sarcinile tale includ:

  • Acoperirea cu pulbere a produselor
  • Curățarea produselor
  • Pre-tratarea produselor
  • Radiația produselor
  • Pre-tratarea chimică a produselor
Se oferă:
  • Un salariu net între 420 și 470 de euro pe săptămână
  • 38 de zile pe an
  • Costuri de călătorie de 0,19 € pe kilometru
  • Ore suplimentare sunt de 128,44% și sâmbătă 146,56% din salariul brut pe oră.

Informații generale:
  • O cameră proprie la prețul de 50,00 € pe săptămână (a se vedea imaginile de pe pagina noastră web) inclusiv gaz, apă, curent și internet.
  • Costuri pentru asigurarea de sănătate de 21,99 € pe săptămână.
  • Salariul se acordă exclusiv 8% indemnizație de concediu.
  • Posibilitatea de a participa la un curs de limba olandeză.
  • Dacă este necesar, calificare VCA și de conducător de motostivuitor în limba maternă.
  • Vă ajutăm la completarea declarației de venit în Țările de Jos.
  • Organizăm în unele seri și dimineți de sâmbătă întruniri pentru a răspunde la toate întrebările pe care le aveți. Puteți pune întrebări referitor la salariu, fluturașul de salariu, zilele libere, ce trebuie făcut pentru a obține o locuință în Țările de jos, cum funcționează transportul în comun și așa mai departe. Pe scurt, vă răspundem la toate întrebările legate de traiul în Țările de Jos!
  • Beneficiați de compensarea costurilor de călătorie conform acordurilor stabilite cu compania.
  • Vă procurăm echipament de lucru și/sau unelte de lucru.
  • Dacă doriți, vă ajutăm cu stabilirea în Țările de Jos.

Descrierea companiei

Cine suntem

În calitate de divizie internațională specializată a Intro Personeel, Intro EU Staffing este dedicată în totalitate să pună la dispoziția companiilor olandeze personal european de încredere și bine pregătit. Deoarece nu este întotdeauna posibil să găsim candidatul potrivit pe plan intern, noi ne utilizăm experiența internațională pentru a recruta cel mai bun candidat pentru un anumit post, bazat pe aptitudini și calificări. Noi credem în sustenabilitate și, de aceea, preferăm colaborările pe termen lung.

Intro EU Staffing este specializată în recrutarea și selectarea persoanelor din România. Toate aceste persoane vorbesc limba engleză și/sau germană ca limbă secundară. Suntem conștienți de diferențele culturale și, de aceea, facem tot posibilul să oferim o contribuție esențială pentru realizarea unei colaborări de succes între clienții noștri și angajați.

Expirat

Pulverizator  -  Intro EU Staffing

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles