Public Relations

AutomationCenter - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Foarte bune cunostinte operare PC - MS Office (Word, Excel, Power Point);
• Capacitate de analiza si organizare, capacitate de respectare a termenelor, bune abilitati de negociere si de comunicare, autodidact, perseverenta, atitudine pozitiva;
• Permis auto categoria B
• Cunostinte avansate de limba engleza

Descrierea jobului

• Crearea unui portofoliu propriu de clienti si intretinerea portofoliului existent;
• Prezentarea ofertei generale, prezentare de produse noi, identificarea nevoilor si obiectiilor clientului, negocierea conditiilor de efectuare a tranzactiei, etc;
• Diverse rapoarte catre superiori;
• Participarea la traininguri organizate periodic
• Program luni-vineri 15:00-23:00​

Se ofera:
- procent din vanzari

Automation Center, o companie americană, este printre principalii distribuitori din România ai unei game largi de produse (componente electrice şi electronice, senzori,coboţi, roboţi, partea de safety în muncă, respectiv echipamente industriale) şi servicii – Automatizări Industriale şi Prelucrȃri Mecanice.
Automation Center este o companie care pune accentul pe nevoile clientului. Suntem pe piață din anul 2015 și am evoluat prin creșterea continuă a numărului de clienți, a volumului cifrei de afaceri și prin diversificarea serviciilor oferite.
Susținem întreaga echipă cu diverse traininguri de specialitate șiparticipăm în mod frecvent la cât mai multe evenimente care țin de acest domeniu de activitate având astfel convingerea că reușim să satisfacem, din toate punctele de vedere, nevoile clienților care ne trec pragul.Motivația noastră este de a obține cât mai multe realizări cu forțe proprii. Suntem dornici de noi provocări la care să găsim cele mai bune soluții împreună.

Publicat 1 nov. 2021 Reactualizat 29 nov. 2021 Expiră 1 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos