Psiholog / Psihoterapeut colaborator

Psihoterapeuti Online S.R.L. 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană comunicativă, organizată, responsabilă, punctuală, creativă, empatică, obișnuită să lucreze cu deadline-urile, cu spirit de echipă și abilități de gestionare a situațiilor de stress, disponibila pentru a oferi servicii de psihoterapie online.
Daca vrei să ajuti, mai presus de orice, oamenii aflaţi in situații dificile de viață ești bine venit in echipa noastră!

Descrierea jobului

Cautam Psihoterapeuti cu formarea finalizata si cu Atestat de Liberă Practică eliberat în condițiile legii de Colegiul Psihologilor din România pentru a colabora part time sau full-time pe o platforma de terapie online.

Cetățenie română;
Cunoștințe de limba română, scris și vorbit;
Cunoștințe de limba engleză, scris și vorbit (poate constitui un avantaj);
Cunoștințe de operare PC;
Capacitate deplină de exercițiu;
Nu a fost condamnat definitiv pentru săvârșirea unei infracțiuni;
Studii superioare absolvite cu diplomă de licență în domeniul Psihologie;
Studii de masterat acreditat de Colegiul Psihologilor, absolvite cu diplomă în domeniul Psihologie;
Absolvirea unui program de formare in psihoterapie acreditat de colegiul psihologilor din România;
Posibilitatea de a lucra online de acasă, conexiune la internet și calculator/laptop;
Oferim posibilitatea de a castiga venituri substantiale lucrand din confortul propriei locuinte.

Suntem o echipa tanara si dinamica ce iubim libertatea si viata, punem accent pe evolutie profesionala si personala.
Publicat 30 Sept. 2022 Reactualizat 28 Oct. 2022 Expiră 30 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.