Psiholog/ Psihopedagog

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent de Psihologie sau Psihopedagogie Specială/ student în aceste domenii care a finalizat un training de lunga durata în aplicarea principiilor de terapie comportamentala, doritor sa lucreze într-o echipa multidisciplinara pentru recuperarea copiilor cu nevoi speciale.

Descrierea jobului

Planificarea și desfășurarea orelor de terapie comportamentala pentru copii cu nevoi speciale sub coordonarea unui specialist cu experiență.
Se oferă training de specialitate în cunoașterea și aplicarea terapiei comportamentale.

Asociația Autism Cezar Nicolae - SUITA oferă servicii de terapie comportamentala, terapie de integrare senzoriala, kinetoterapie, terapie Neurofeedback pentru persoane cu nevoi speciale. În cele doua centre SUITA din Constanța sunt în prezent 130 de beneficiari.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022