Publicat 09 Mar 2016 | Expiră 10 Apr 2016

PSIHOLOG, ASISTENT SOCIAL, PEDAGOG SOCIAL

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare în domeniul psihologie/pedagogie/asistență socială
- ai foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare;
- eşti o persoană convingătoare;
- înveţi uşor lucruri noi;
- eşti pozitiv;
- eşti responsabil;
- eşti organizat;
- priveşti proiectele ca pe o provocare şi o oportunitate de dezvoltare;
- poţi să acorzi din timpul tău câteva ore săptămânal;

Descrierea jobului

Activitati specifice postului psiholog/educator/asistent social.
- lucru într-o echipa tânără;
- dezvoltarea responsabilităţii sociale;
- experienţă profesională şi personală;
- implicarea activă în evenimente cu scop caritabil şi educative.

”Asociația Zâmbește pentru Viitor” s-a înființat la inițiativa unor buni prieteni și foști colegi de cămin și de suferință. Cu toții am trecut prin clipe grele de-a lungul timpului, uneori fără sprijin moral sau material, dar cel mai important a fost că ne-am avut unii pe alții. Acum am ajuns la concluzia că și noi putem face lucruri pentru a schimba ceva în societate. Aşa s-a născut ideea înfiinţării Asociaţiei ZÂMBEŞTE PENTRU VIITOR, care militează pentru identificarea copiilor orfani şi tinerilor dezinstituționalizați şi sprijinirea lor în scopul integrării sociale.

Expirat
PSIHOLOG, ASISTENT SOCIAL, PEDAGOG SOCIAL  -  Asociatia Zambeste pentru Viitor

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles