Publicat 08 Mai 2021 | Reactualizat 05 Iun 2021 | Expiră 08 Iun 2021

Prospector with Greek, Brasov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm o persoană:
- Curioasă și determinată,
- Adaptabilă,
- Team Player,
- Cu experință anterioară în comerț B2B – reprezintă un avantaj,
- Cu un nivel conversațional bun scris/vorbit de Greacă,
- Cu un nivel minim B1 al limbii Engleze.

Descrierea jobului

We don’t waste good people. We value them.
Especially, foreign language speakers.

Prospectorul caută furnizori, păstrează legatura cu aceştia în mod regulat şi identifică loturi de produse pe pieţele internaţionale.
Principalele responsabilităţi:
- Gestionarea şi dezvoltarea unei relaţii de business cu furnizorii,
- Solicitarea informațiilor în legatură cu loturile de produse identificate,
- Urmărirea întregului proces de achizție, lucrând în echipă cu 1-2 buyeri,
- Îndeplinirea obiectivelor cantitative și calitative.

Beneficii:
- Un job provocator în care poți interacționa cu proprietarii de afaceri și cu factorii decizionali de top,
- Șansa de a folosi competența lingvistică pentru a lucra internațional și de a cunoaște oameni noi,
- Oportunități zilnice de a învăța și de a te dezvolta,
- O activitate în care nu te vei plictisi niciodată și nu te vei bloca în rutină,
- Colegi și mediu de lucru plăcut și dinamic,
- Posibilitatea de a călători internațional pentru a participa la târguri și pentru a vizita furnizorii,
- Posibilitatea de a fi o parte activă a soluției care oferă produselor nevândute o viață nouă și reduce supraproducția,
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
- Instruire și formare cu partenerul nostru DARE Academy (https://bit.ly/3b6cZvv), în domeniul comerțului internațional, unde vei afla multe informații despre business,
- Feedback și coaching permanent,
- Pachet salarial atractiv.

VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 15 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.
We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.
With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

Expirat
Prospector with Greek, Brasov  -  Veo Worldwide Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles