de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Property Manager

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie locala din domeniul constructii/imobiliare, un Property Manager in Cluj Napoca.

Responsabilitati

  • Colaboreaza cu echipa de leasing pentru a realiza targetul de ocupare a cladirii
  • Raspunde de bugetul de venituri si cheltuieli ale companiei si se asigura ca sunt atinse obiectivele financiare anuale
  • Coordoneaza echipa de administrare a cladirii si a furnizorilor/prestatorilor
  • Colaboreaza cu alte departamente din cadrul grupului pentru planificarea si coordonarea lucrarilor de reparatii/mentenanta, marketing, evenimente, financiar.
  • Investighează toate plangerile sau problemele sesizate si le rezolva.
  • Asigura conformarea cu procedurile interne si legislația aplicabila

Candidatul ideal

  • 3-5 ani experiența in administrarea de clădiri generatoare de chirii.
  • Aptitudini excelente de comunicare si customer service
  • Abilitatea de a intelege si a interpreta contractele de inchiriere, contractele de mentenanta si alte documente.
  • Atentie la detalii si aptitudini foarte bune de time management
  • Aptitudini ridicate de management necesare pentru coordonarea echipei din subordine
  • Nivel ridicat utilizare Microsoft office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Fluent in limba engleza
  • Carnet de conducere

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Ai aplicat
Expirat
Property Manager  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles