Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Promoter-vanzator cosmetice in mall- Dublin, Londra,Paris...

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te asteptam sa aplici daca te regasesti in descrierea urmatoare:
- Iti doresti un job placut in strainatate, intr-un mediu luxos,
- Vorbesti limba engleza la nivel mediu/avansat,
- Cunosti limba franceza la nivel incepator pentru Paris, germana la nivel incepator pentru Berlin,
- Esti o persoana comunicativa, vesela, energica si iti place sa iti faci prieteni noi,
- Ai dorinta de a castiga cat mai mult in fiecare luna,
- Nu trebuie sa ai experienta anterioara, dar experienta in promotii, vanzari directe, call center, servicii clienti, reprezinta avantaj,

Descrierea jobului

Head-Hunting recruteaza promoteri-vanzatori produse cosmetice de lux, in mall-uri sau magazine ultracentrale din Dublin, Londra, Paris, Amsterdam, Berlin.

Oferta:
- garantia unui castig minim, cuprins intre 1200-1500 euro/luna (in functie de tara),
- posibilitatea unui castig din comision de 2000-3000 euro/luna,
- cazare asigurata contra cost, in apartamente amenajate si mobilate modern, TV cu cablu , internet wi-fi si utilare completa cu electronice si electrocasnice. Nu se plateste cazare in avans.
- cazare gratuita pentru perioada de inceput: 2-4 saptamani,
- bilet de avion gratuit pentru o parte din locatii sau decontarea biletului de avion dupa 1 luna,
- training,
- o echipa tanara si prietenoasa, cu care vei putea sa te distrezi in timpul liber si in care lucreaza alti romani.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare,nici ulterior.

Interviurile sunt toate pe Skype, cu camera web.

Informatii suplimentare la telefon: 0723.188550
E-mail: office@head-hunting.ro

Head-Hunting Ltd offers to each candidate the opportunity to find the right job in Romania or abroad, without paying any commission or taxes!

We take into consideration each candidate’s expectations and career path and try to find employment opportunities that correspond to a candidate’s profile and to provide them with interesting career opportunities, both in terms of the position and progression potential.

Expirat

Promoter-vanzator cosmetice in mall- Dublin, Londra,Paris...  -  HEAD-HUNTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles