Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 11 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Promoter/Merchandiser materiale de constructii-job permanent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Experienta de Merchandiser sau Consultant vanzari in domeniul materialelor de constructii – magazine DIY sau producatori de materiale de constructii
  • Bune abilitati de comunicare
  • Disponibilitate pentru munca pe teren si deplasari permanente in tara
  • Disponibilitate pentru montaj si realizare standuri si expozoare si expunere material de constructii
  • Permis de conducere.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:

  • Sprijinirea activitatii comerciale prin realizarea de standuri de prezentare/expozoare la distribuitori in conformitate cu programele de vizibilitate
  • Efectuarea de vizite in teritoriu pentru verificarea pozitionarii, intregritatii si conformitatii standurilor de prezentare de la distribuitori
  • Realizarea de demonstratii de punere in opera a zidariilor si invelitorilor la distribuitori sau in santiere, acolo unde echipa de vanzari solicita astfel de actiuni
  • Intocmirea si livrarea de pachete cu materiale de marketing pentru echipa de vanzari, in conformitate cu solicitarile acestora si indicatiile primite de la departamentul de marketing
  • Cunoasterea portofoliului de produse si a evolutiei acestuia
  • Oferirea de informatii privind modul de punere in opera si avantajele utilizarii produselor companiei.

TalentStream Romania este o companie de recrutare și selecție cu o crestere rapida si Consultanti dedicati gasirii celor mai valorosi specialisti �n urmatoarele industrii: Consumer Markets, Financial & Corporate Services, Industrial & Transportation, Real Estate & Construction, Healthcare; Technology Services; Professional Services

Expirat
Promoter/Merchandiser materiale de constructii-job permanent  -  Talent Stream

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles