Promoter inputuri agricultura

TOP SEEDS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii medii (studiile superioare reprezinta avantaj);
- Carnet de conducere categoria B - cerinta obligatorie;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Persoana pasionata de vanzari, dinamica, responsabila, integra, orientata catre client si atingerea obiectivelor.
- Disponibilitatea de a efectua deplasari in interes de serviciu;
- Abilitati de comunicare cu clientii, flexibilitate,amabilitate, diplomatie, capacitate de organizare;

Descrierea jobului

- Utilizarea materialeleor promotionale in mod eficient, promovarea si implementarea promotiilor, monitorizarea si raportarea rezultatelor;
- Dezvoltarea retelei de clienti pe zona alocata;
- Implementarea si respectarea indicatorilor de performanta;
- Intretinerea unei permanente comunicari cu clientii pentru cunoasterea si evaluarea cerintelor si dezvoltarea relatiilor cu acestia;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii in plina dezvoltare, posibilitati de promovare;
- masina de serviciu, telefon;
- pachet salarial motivant, cu sistem de bonusare in functie de realizarea obiectivelor trasate;

Compania promoveaza solutii si tehnologii destinate tuturor fermierilor, fiind permanent alaturi de clientii nostri pentru a le putea oferii produse moderne si performante, adaptate. Principalii parteneri sunt: Pioneer, Timac Agro, Euralis, KWS, Adama,Rompetrol
Publicat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos