Publicat 08 Aug 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 07 Sep 2019

Promoter -Hostess- Targ Bologna (Italia)

10 posturi

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre!

- varsta minima:18 ani;
- aspect fizic placut ;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- putere de convingere;
- organizare, dinamism;
- abilitati de negociere;
- atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

- intampinarea clientilor/vizitatorilor;
- atragerea de vizitatori in stand/ghidarea vizitatorilor catre standul companiei, in cazul targurilor sau al expozitiilor;
- prezentarea stand-ului/firmei ;
- distribuirea de fluturasi, brosuri, machete;
- asigurarea unei atmosfere placute;
- abilitati de entertainment pe perioada evenimentelor si sederii clientilor;
- desfasurarea de activitati promotionale.

Beneficii:
- pachet salarial in valoare de 600 euro pentru perioada proiectului (3-6 septembrie);
- asigurarea gratuita a transportului si cazarii ( all inclusive );
- mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica.

Agentie de recrutare cu experienta de foarte multi ani in furnizarea de personal catre firme din Italia atat pentru activitati productive cat si pentru activitatile de promovare prin campanii sustinute periodic in cadrul targurilor si manifestatiilor organizate pe tot teritoriul Italiei.

Promoter -Hostess- Targ Bologna (Italia)  -  NEW WAY JOBS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles