PROMOTER / CONSULTANT VANZARI PRODUSE ELECTRONICE

BRANDYNAMIX SRL - 6 poziții
Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti student, esti pasionat de tehnologie, iti place sa fii la curent cu cele mai noi aparitii din piata si ai nevoie de un job cu program flexibil in perioada de vara, esti persoana potrivita.
Alatura-te unei echipe de profesionisti si interactioneaza cu cele mai avansate produse electronice inteligente din lume.

Descrierea jobului

Intampinare si abordare clienti
Prezentarea portofoliului de produse
Oferirea ajutorului in achizitia produselor potrivite nevoilor clientilor

Program de lucru: 6 sau 8 ore pe zi, program flexibil, lucru in weekend, stabilirea zilelor libere in functie de nevoile colaboratorilor

Salariu Atractiv!

Brandynamix este o agentie independenta de marketing si consultanta din Romania oferind servicii omni-channel de brand pentru companii din sectorul Electro-IT.
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos