Projects Control Specialist

Total Business Land SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce ne-am dori sa regasim la tine:
- Absolvent studii superioare
- Experiență in activitati similare (administrativ, comercial etc)
- Cunostinte operare PC, obligatoriu Microsoft Office (Word, Excel – f. bune)
- Abilitati de comunicare (verbala si prin e-mail), promptitudine, spirit organizatoric
- Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor

Descrierea jobului

Ce va presupune pozitia ta:
- Intocmeste drafturi ale diverselor documente contractuale (contracte, acte aditionale, anexe etc);
- Gestionare si control documente in cadrul Departamentului Proiectare;
- Asigura distributia diferitelor tipuri de documente de proiectare catre Departamentul Proiectare / catre clienti;
- Office management / Suport administrativ in cadrul Departamentului Proiectare;
- Actualizeaza diverse registre si centralizatoare aferente activitatii din cadrul Departamentului Proiectare;
- Asigura suport prompt in producerea, transmiterea si, in general, gestionarea corespunzatoare a documentelor in cadrul proiectelor contractate;
- Intocmește diverse adrese de înaintare, comunicari, formulare;
- Comunica cu alte departamente ale firmei, precum si cu terte parti, dupa caz;
- Intocmeste evidenta primara a cheltuielilor si beneficiilor rezultate din contractele in desfasurare;
- Gestioneaza facturile primite la Departamentul Proiectare, asigura suport in verificarea si aprobarea lor;
- Tipareste, scaneaza, indosariaza, salveaza documente, regaseste documente si informatii solicitate;
- Atenție la detalii, capacitatea de a păstra confidențialitatea, integritatea și discreția;
- Realizeaza alte activitati necesare, pe nivelul sau de competenta, conform cerintelor.

Total Business Land este o companie dinamică, cu o activitate în permanenţă dezvoltare, prezentă pe piaţa serviciilor de consultanţă profesională în următoarele domenii: - Topografie şi cadastru general; - Servicii şi studii de mediu; - Arheologie preventiva şi studii istorice; - Proiectare urbanistică; - Servicii de consultanţă în inginerie şi dezvoltarea proiectelor; - Servicii land management. Suntem o echipă de consultanți cu competențe pluridisciplinare și cu o experiență de nivel internațional în cadrul unor proiecte industriale de cea mai înaltă complexitate. Experiența noastră precum şi ariile de expertiză complementare pe care le acoperim ne permit să îndeplinim obiectivele de business identificate împreună cu clientul. Configurăm echipe de experţi în domenii specializate, cu înalta expertiză naţională sau internaţională. Adaptăm specificul echipelor la industrii cu înaltă specializare. Mobilizăm echipe multidisciplinare care pot realiza obiective complexe şi strategiile clientului pe termen mediu şi lung.

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 8 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.