Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Project manager

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Identifică, planifică și prioritizează etapele proiectului;
• Coordonează eficient activitățile proiectului în vederea atingerii obiectivelor stabilite;
• Managementul riscurilor (identificare, documentare, prioritizare, cuantificare), urmărirea și controlul riscurilor;
• Gestionează comunicarea în cadrul proiectului (echipa din subordine, client, parteneri);
• Monitorizează implementarea proiectului;
• Participă la activitățile specifice proiectului;
• Urmărește respectarea obligațiilor contractuale, atât cu beneficiarul cât și cu partenerii/subcontractorii;
• Elaborează metode și proceduri de lucru specifice.
• Planifică în mod detaliat implementarea fiecărui proiect, precum și controlul si monitorizarea acestuia; Intocmește grafice de lucru;

Descrierea jobului

• Experiență de minimum 3 ani ca project manager in domeniul constructiilor
• Studii superioare in domeniul constructiilor;
• Foarte bune abilități de comunicare și negociere

Divizia BTDConstruct este parte a companiei BTDConstruct & Ambient, care activeaza in domeniul constructiilor, avand o echipa de profesionisti cu peste 15 ani experienta in acest domeniu.

O companie tanara si dinamica a carei viziune este de a construi cu responsabilitate pentru ziua de maine, suntem parte a noii generatii de companii de constructii, care aduc in acest domeniu inovatia tehnologica impreuna cu profesionalismul de exceptie al echipei.

Expirat
Project manager  -  BTDConstruct& Ambient SRL