Project Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice, în domeniul Constructiilor.
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani.
- Cunoasterea programelor AutoCad și/sau SolidWorks, la nivel foarte bun.
- Abilitati foarte bune in domeniul relationarii.
- Bune abilitati în domeniul managementului proiectelor.
- Viziune tehnica si creativitate.
- Atentie la detalii, precizie.
- Responsabilitate, spirit de echipa, loialitate.
- Memorie buna, inteligenta si atentie distributiva.
- Abilitati foarte bune de operare pe calculator (Windows, Office, Internet).
- Permis de conducere categoria B si experienta in condus.
- Cunoasterea limbii engleze, cel putin la nivel mediu.

Descrierea jobului

- Analiza si intelegerea nevoilor clientilor privind serviciile si produsele companiei pentru identificarea si oferirea celor mai bune solutii
- Efectuarea de masuratori pe teren în funcție de cerintele proiectului și de nevoile beneficiarului.
- Participarea la discuții tehnice cu colegii și / sau cu beneficiarul, înainte de inceperea proiectului și in timpul derularii acestuia.
- Propunerea de solutii inovative de proiectare a produselor executate de către firma.
- Proiectarea in AutoCad / SolidWorks a produselor ce sunt incluse în proiect și ce urmeaza a fi executate de firma.
- Coordonarea activităților din cadrul proiectului și supervizarea echipelor tehnice atat in ateliere, cat si pe santiere.
- Gestionarea eficienta a mai multor proiecte concomitent.
- Implementarea cu succes a proiectelor gestionate.
- Implicarea in dezvoltarea continua a propriilor sale abilitati si competente din domeniul proiectarii si a managemenului de proiecte.
- Asuma si aplica toate regulile si procedurile interne ale firmei, atat a celor particulare din domeniul proiectarii și a managementului de proiect, cat si a celor generale.

Beneficii:
- Salariu motivant.
- Bonusuri si prime de performanta.
- Mașina de serviciu pentru deplasarile la clienti, laptop și telefon.
- Lucrul într-o echipă performantă, cu specialiști tineri și creativi.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

Procesuality Consulting Group s.r.l. Brasov recruteaza pentru clientul sau RG STEEL DESIGN s.r.l. pentru postul de Project Manager. Procesuality Consulting Group s.r.l. este specializata in furnizarea de servicii de recrutare de personal, reprezentand astfel clientii sai, persoane juridice, in piata muncii brasoveana.

RG STEEL DESIGN s.r.l. Brasov este specializata in domeniul confectiilor metalice. Concret proiecteaza și executa o gama larga de porti si garduri metalice, automatizari si bariere auto, balustrade din fier, inox, aluminiu sau sticla, copertine din fier sau sticla, usi sectionale, rezidentiale si industiale etc. Pentru mai multe detalii, accesati site-ul https://rgdesign.ro
Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos