Publicat 05 Apr 2021 | Reactualizat 03 Mai 2021 | Expir─â 06 Mai 2021

Project Manager

1 post
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

În echipa noastr─â harnic─â avem un rol disponibil de Manager Proiect pentru o persoan─â bine organizat─â, creativ─â ╚Öi cu spirit de ini╚Ťiativ─â. Cei peste 600 de copii ╚Öi adolescen╚Ťi diagnostica╚Ťi cu TSA (Tulburare de Spectru Autist) din cadrul comunit─â╚Ťii noastre, au nevoie de motiva╚Ťia ╚Öi cuno╚Ötin╚Ťele tale pentru a le transforma proiecte minunate.
Hai s─â construim o lume în care min╚Ťile diverse sunt primite cu inimi deschise! ÔŁĄ´ŞĆ

Ce ne bucur─â s─â descoperim în profilul t─âu:
  • Studii superioare finalizate (ideal în Management, Administrarea Afacerilor);
  • Nivel avansat de cunoa╚Ötere a limbii engleze;
  • Foarte bune abilit─â╚Ťi de utilizare a pachetului MS Office;
  • Minim 3 ani experien╚Ť─â în vânz─âri (online & offline) – de preferat în domeniul printing/ tipografie/ distribu╚Ťie sau coordonare/ implementare platforme online;
  • Certificare ob╚Ťinut─â în Project Management – constituie un avantaj.

Atuurile tale care ne vor face s─â zâmbim mul╚Ťumi╚Ťi: ­čśŐ
  • Vom aprecia dac─â de╚Ťii experien╚Ť─â în proiecte cu finan╚Ť─âri europene;
  • Ar fi minunat dac─â ai avea experien╚Ť─â în managementul de proiecte.

Ce fel de persoan─â ne dorim în echip─â:
  • Un bun negociator, cu abilit─â╚Ťi deosebite de comunicare interpersonal─â;
  • O persoan─â cu atitudine proactiv─â ╚Öi flexibilitate în gândire ╚Öi ac╚Ťiune;
  • O fire analitic─â, pasionat─â de analiza datelor ╚Öi predic╚Ťia rezultatelor;
  • Un om deschis, cu inteligen╚Ť─â emo╚Ťional─â ╚Öi atitudine pozitiv─â;
  • O persoan─â care poate inova, construi ╚Öi dezvolta proiectele Asocia╚Ťiei.

Descrierea jobului

Care va fi rolul t─âu ╚Öi ce atribu╚Ťii vei avea: ­čĺí

  • Dezvol╚Ťi ╚Öi implementezi strategiile de vânzare ╚Öi promovare a proiectelor;
  • Coordonezi activit─â╚Ťile din cadrul proiectelor, supervizând direct echipele de implementare, consultan╚Ťii ╚Öi al╚Ťi colaboratori implica╚Ťi;
  • Preg─âte╚Öti bugetul ╚Öi cash-flow-ul proiectelor coordonate, planificând resursele necesare pentru atingerea obiectivele propuse;
  • Monitorizezi progresul atins raportat la obiective ╚Öi redactezi rapoarte c─âtre stakeholderi;
  • Stabile╚Öti rela╚Ťii de colaborare pe termen lung cu partenerii, clien╚Ťii, beneficiarii ╚Öi finan╚Ťatorii;
  • Te asiguri de respectarea obliga╚Ťiilor contractuale ╚Öi de rezolvarea problemelor ap─ârute în realizarea proiectelor, informând în timp util echipa de management despre problemele ap─ârute;
  • Motivezi echipele de proiecte prin comunicare ╚Öi prin evaluarea permanent─â a performan╚Ťei;
  • Valorifici ╚Öi dezvol╚Ťi oportunit─â╚Ťile ap─ârute pe durata implement─ârii proiectelor ╚Öi în perioada de sustenabilitate;
  • Preg─âte╚Öti noi proiecte care valorific─â expertiza existent─â la nivelul organiza╚Ťiei;
  • Fluidizezi ╚Öi eficientizezi procesele ╚Öi asiguri o bun─â comunicare interdepartamental─â.
Ce beneficii te așteaptă?
  • Pachet salarial atractiv + tichete de mas─â;
  • Participare gratuit─â la evenimentele organizate de Asocia╚Ťie;
  • Zi liber─â de ziua copilului t─âu sau a copilului din tine;
  • Ie╚Öire trimestrial─â cu colegii (buget personal de 50 lei) ╚Öi teambulding-uri;
  • Fiecare zi vitaminizat─â cu fructe, ceai sau cafea, ÔśĽ­čŹÄ­čŹç dar ╚Öi energia celor mai frumoase pove╚Öti de izbând─â.

Help Autism îndrum─â aproape 600 de copii cu autism în drumul spre recuperare ╚Öi sprijin─â familiile lor în acela╚Öi drum anevoios. Asocia╚Ťia Help Autism este ast─âzi, la 9 ani de la înfiin╚Ťare, cea mai mare organiza╚Ťie dedicat─â cauzei din România. Sus╚Ťinem copii diagnostica╚Ťi cu TSA -Tulburare de Spectru Autist în programe de terapie, în cadrul celor 5 centre ╚Öi la domiciliu. De la terapie specific─â la programe de integrare ╚Öcolar─â, de la sprijin pentru p─ârin╚Ťi la campanii de con╚Ötientizare, lobby ╚Öi advocacy, în Help Autism caut─âm s─â oferim constant un spectru de solu╚Ťii pentru copiii cu autism ╚Öi familiile lor.

Expirat
Project Manager  -  Asociatia Help Autism

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te inform─âm c─â site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza func╚Ťionalit─â╚Ťilor reduse ale acestuia. Acceseaz─â-ne cu ├«ncredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am ├«n╚Ťeles