Publicat 01 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

Project manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa MadArt caută project manager. Scopul acestei poziții este acela de a organiza procesul de lucru si proiectele intr-un mod cat mai eficient.

Descrierea jobului

Cerințele postului:

- Abilitati excelente de comunicare interna si orientate spre client
- Abilitati organizatorice solide
- Atentie la detalii si abilitati de multitasking
- Abilitati excelente de lucru in echipa si de coordonare a echipei
- Abilitati de problem solving
- Cunostinte de limba italiana (scris + vorbit)
- Cunostinte de limba engleza (scris + vorbit)

Constituie un avantaj:

- Experienta de lucru in platforme de project management
- Experienta de lucru pe proiecte de dezvoltare de magazine online si/sau website-uri de prezentare
- Experienta de lucru ca si project manager/coordonator de echipa

Descrierea job-ului:

- Coordonarea echipei de-a lungul etapelor de dezvoltare a proiectelor
- Impartirea proiectelor pe etape si crearea de task-uri intr-un sistem de project management pentru fiecare membru al echipei
- Urmarirea task-urilor create si verificarea lor astfel incat acestea sa fie rezolvate la standardul de calitate cerut
- Urmarirea timpului de lucru pentru fiecare task si crearea de rapoarte pentru fiecare proiect
- Gestionarea mai multor proiecte simultan
- Comunicarea cu clientul pentru e cere informatiile si materialele necesare pentru proiect
- Participarea la discutii si sedinte cu clientii pentru a intelege cerintele proiectelor
- Participarea la sedintele interne cu echipa pentru a trasa obiectivele si a remedia eventualele probleme
- Crearea de proceduri de lucru pentru fiecare task/proiect
- Programarea task-urilor zilnice pe calendar
- Raportarea eventualelor probleme legate de proiecte si sugestii de rezolvare/imbunatatire

Beneficii:

- Salariu atractiv + bonus de performanta
- Posibilitatea de colaborare de lunga durata
- Sansa de a lucra cu o echipa tanara si prietenoasa
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala
- Echipamente IT de ultima generatie, server, etc.

Expirat
Project manager  -  MD Madart Design SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles