Publicat 05 Iun 2020 | Reactualizat 03 Iul 2020 | Expiră 06 Iul 2020

Project Manager

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana motivata, dinamica, proactiva si privesti proiectele ca pe o provocare si oportunitate dе dezvoltare, esti partenerul ideal!
Te-ar ajuta si ne-am bucura daca ai avea:
- capacitate de auto-organizare, planificare si prioritizare
- capacitate de a lucra cu obiective/deadline, de a-ti asuma responsabilitati
- capacitate de adaptare si asimilare rapida de informatii noi;
- cunoasterea notiunilor financiar –contabile de baza
- operare foarte buna a pachetului MSOffice ( Excel , Power Point, Word) + Google Drive
- abilitati de negociere
- spirit si dorinta de lucru in echipa
- rezitenta la stres generat de gestionarea unui nr extins de taskuri
- experienta pe un post similar de minim 2 ani
- cunoasterea limbii engleze –nivel conversational = avantaj
- studii universitare (instalatii , constructii) = avantaj

Descrierea jobului

Vom fi incantati sa ni te alaturi si sa te ocupi de:
- promovarea (telefon+mail) solutiilor si produselor Holdmann destinate bailor cu trafic public catre: arhitecti, dezvoltatori imobiliari, firme de constructii, instalatii sanitare, industrie.
- informarea clientilor cu privire la noutatile produselor
- consiliere si ofertare catre proiectele noi
- аdministrаrea portofoliului dе clienti еxistеnti si idеntificаrea potеntiаlilor cliеnti
- gestionarea operationala a proiectelor:

  • asigurarea documentatiei tehnice si financiare necesare
  • urmarirea livrarii comenzilor impreuna cu dep logistic
  • urmarirea incasarii facturilor la termenele emise impreuna cu dep financiar
Subordonare: Sales Manager.

Beneficii
- mediu de lucru dinamic, digital, antrenant, intr-un domeniu in plina dezvoltare
- pachet salarial motivant
- posibilitati reale de avansare in cadrul companiei - management antreprenorial orientat pe dezvoltare personala si profesionala

In cei peste 26 ani de activitate in Romania, HOLDMANN s-a afirmat mai intai ca furnizor principal de echipamente sanitare si de igiena de calitate, devenind acum alegerea preferata pentru utilarea bailor in marile proiecte de birouri, centre comerciale, sportive, industriale si hoteliere.
Valorile la care tinem si ne definesc sunt respectul pentru clienti, calitatea, promptitudinea, consecventa, spiritul si munca de echipa si, nu in ultimul rand, creativitatea.
www.holdmann.ro

Expirat
Project Manager  -  HOLDMANN Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles