Publicat 08 Nov 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Project Manager

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

▪ Experienta de minim 3 ani pe un post similar, de preferat in automotive
▪ Studii superioare tehnice
▪ Bune abilitati de leadership, comunicare si munca in echipa
▪ Flexibil/a, cu bune abilitati de problem solving
▪ Cunostinte avansate de limba engleza (germana e un plus)
▪ Cunostinte MS Projects, Visio, Ms Office (APIS si CAD reprezinta un plus)

Descrierea jobului

▪ Participi activ la dezvoltarea proiectului, impreuna cu echipa de proiect
▪ Planifici activitatile proiectelor noi si coordonezi activitatile in fabrica
▪ Conduci si initiezi sedintele de proiect, urmarind planul de actiuni
▪ Initiezi si participi la sedintele P-FMEA si esti responsabil de revizia sa regulata
▪ Initiezi ERD pentru modificarile cerute de fabrica, urmaresti implementarea lor, verifici setarile in SAP, planifici “phase in / phase out” si informezi clientul
▪ Urmaresti si planifici necesarul de echipamente si capacitatea acestora, aprobi specificatiile tehnice, le comanzi si te asiguri ca sunt disponibile la timp

Project Manager  -  TRW Automotive

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles