Project Manager - Salariul: 1000 EURO

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 1000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent/a studii tehnice, de preferinta telecomunicatii.
Absolvent/a CCNA reprezinta un plus.
Abilitati de comunicare, sociabil/a.
Experienta in project managementul (urmarire de proiecte) solutiilor de telecomunicatii catre clienti interni sau externi companiei in care a mai lucrat cantidatul/a.
Dinamic si doritor de a intelege si invata noi tehnologii in domeniul it/telecom.
Disponibil pentru deplasari la clienti in regiunea istorica Muntenia.
Ordonat/a si cunoscator-cunoscatoare al/a lucrului cu calculatorul: Office, G-mail, Adobe Reader, realizare de grafice GANT, etc.
Utilizator/are de smartphone, aplicatii de business: organizare meeting-uri in calendar.

Descrierea jobului

Responsabil/ a de urmarirea proiectelor companiei pe regiune.
Administrare portofoliu clienti.
Prezentare de solutii catre clienti.
Bonus-uri in functie de realizarea target-ului de proiecte.
Masina, laptop si telefon mobil de serviciu.

Mindspeed Communications is a telecom solution integrator and our goal is to target the customers by consultative approach. Having more than 10 years of telecom market experience, our shareholders want to create a company in a close relationship with its customers, not just a supplier. Considering the potential growth of the Romanian telecom market, we are confident in the future of our company. Our goal is to have a constant and healthy development by balancing the number of employees, their well being and the turnover. Be our partners and your company will enjoy the quality of services we offer.
Publicat 28 oct. 2021 Reactualizat 27 nov. 2021 Expiră 27 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos