de ani Fără Frică...

Publicat 30 Oct 2019 | Reactualizat 27 Nov 2019 | Expiră 30 Nov 2019

Project Manager - Property (Contractor)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare – constituie avantaj in domeniul Ingineriei Constructiilor Civile;
  • Carnet de conducere;
  • Experienta in domeniul constructiilor civile (1-2 ani);
  • Rezolvarea neclaritatilor;
  • Orientat catre client;
  • Orientat catre obtinerea de rezultate;
  • Luarea deciziilor in timp util;
  • Organizat;
  • Abilitati de coordonare;
  • Abilitati tehnice.

Descrierea jobului

  • Urmareaste aplicarea standardelor de calitate pentru executia proiectelor de amenajare in acord cu departamentele de Vanzari si Marketing;
  • Obtine avizele si autorizatiile necesare realizarii proiectelor;
  • Coordoneaza si verifica activitatea constructorului, calitatea lucrarilor, a materialelor folosite si asigura respectarea termenelor stabilite;
  • Verifica implementarea cerintelor Vodafone in proiectele de amenajare (arhitectura, instalatii electrice, termice, curenti slabi si sanitare);
  • Tine permanent legatura cu arhitectul, constructorul si toti factorii implicati in proiect pentru a lua decizii si rezolva eventualele probleme fara a afecta dezvoltarea proiectului;
  • Coordoneaza activitatea tuturor firmelor si persoanelor implicate in proiect, comunica in timp util diferitele stadii ale proiectului antreprenorului si conducerii;
  • Asigura buna desfasurare a lucrarilor si urmareste respectarea graficului de lucrari;
  • Verifica si receptioneaza stadiile finale ale proiectului;
  • Preda magazinul finalizat personalului magazinului;
  • Furnizeaza saptamanal si lunar rapoarte exacte catre management si catre alte departamente, atunci cand sunt cerute.

Angajarea pentru acest rol se va face prin Contractor.

We want to inspire people to capture the opportunities of a digital future and build a better tomorrow. That is why we are here. Over 30 years ago, we made the first ever mobile phone call and sent the first SMS in Britain and have been changing the lives of billions of people ever since. We are taking 4G to the Moon and using big data for social good to intelligent transport systems and emergency drones, we are still shaking things up. Be part of a company which helps those who need it most. Whether teaching girls to code, providing connectivity to disaster hit areas or putting on our trainers and running for charity. We believe being different is good. We’re proud to offer equal opportunities regardless of race, nationality, cultural background, gender, age, marital status, sexual orientation, gender identity, disability, religious or political belief.
We can only leverage this diversity by building an inclusive culture where everyone is respected, can be themselves and strive to be their best. Your different perspectives help us to shape the future. The future is exciting. Ready?

Expirat
Project Manager - Property (Contractor)  -  Vodafone Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles