Project Manager Junior/Working Student in Project Management

SC ENERGOM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul electric/mecanic/electromecanic/automatizari;
  • Cunostinte in Pachetul Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, MS Project), Autocad sau alte programe de proiectare;
  • Capacitate de analiza tehnica si sinteza;
  • Cunostinte de limba engleza (obligatoriu), franceza (constituie avantaj);
  • Competente de lucru in echipa;
  • Atitudine pozitiva;
  • Spirit creativ si inovativ;
  • Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei de proiect.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Impreuna cu Responsabilul de Proiect Senior, intocmeste un plan detaliat al proiectelor pentru a urmari gradul de avansare/realizare;
  • Urmareste modificarile pe preoiect pentru a se asigura ca sunt corect implementate si valorificate (facturate catre client);
  • Ajuta la administreaza bugetul proiectului in conformitate cu procedurile interne aplicabile;
  • Suport in elaboreaza oferte tehnico-comerciale prin:
- solicitari de oferte de pret si termenele de livrare pentru materiale;
- urmarirea stadiul ofertelor emise pentru a obtine feed-back;
- contribuiri active la mentinerea actualizata baza de date cu ofertele emise.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa (20 lei/tichet/zi lucrata);
  • Decontare transport;
  • Asigurare medicala;
  • Mediu dinamic, ce asigura dezvoltarea personala si profesionala;
  • Prime si bonusuri in functie de performanta.

Companie 100% franceză, parte a Grupului Gonzales, înființată în anul 2002, Energom are 20 ani de experiență în integrarea de tablouri electrice și echipamente electromecanice: conveioare, bancuri de test, mașini speciale.

Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos