Publicat 16 Aug 2008 | Reactualizat 14 Sep 2008 | Expiră 16 Sep 2008

Project Manager IT

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Portal2Business ofera 5 posturi de project manager IT care sa aiba minim 2 ani experienta in pozitii similare.

Descrierea jobului

Portal2Business ofera salariu si bonusuri atractive care se vor negocia la semnarea contractului in functie de experienta si capacitatile candidatului.

Companie IT ce se axeaza pe dezvoltare si implementare software si implementare hardware pentru mari clienti de pe piata IT.

Expirat
Project Manager IT  -  SC PORTAL2BUSINESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles