Publicat 30 Oct 2018 | Reactualizat 13 Nov 2018 | Expiră 29 Nov 2018

Project Manager (IT) 600 Euro - 1200 Euro

1 post

Candidatul ideal

Doresti sa fii liderul conceptului IT Refurbished in Romania
Experienta in Product Usability, Product Merchandising si Experienta IT Hardware profesionala si / sau personala.
Iti place sa verifici si sa imbunatatesti rezultatele proprii si ale altora
Creativ
Gandire structurata
Inteligent
IT Hardware sa fie o pasiune
Sa cunosti / poti asambla, dezasambla si instala software & windows pe un calculator, laptop, server.

Descrierea jobului

Vei fii liderul de proiect pentru produsul CIT Grup
Vei raspunde de calitate, uzabilitatea si primul impact al produsului CIT Grup. (Refurbished, Nou, Second Hand)
Te vei asigura ca se respecta procentul minim de produse Refurbished / Noi / Second Hand la fiecare import

Oferta salariala este una atractiva si include:
+ salariu de baza & bonus de performanta
+ bonus de echipa;

Descrierea companiei

CIT Grup este lider pe piata IT Refurbished in Romania.

Suntem un grup de > 30 de tineri intre 25 - 40 ani, care avem urmatoarele valori comune: deschis,dedicat performant, garantat si responsabil si urmarim sa indeplinim urmatoarea misiune: "Superoferim produse IT Refurbished si servicii prompte la preturi prietenoase, worldwide".

www.citgrup.ro

Project Manager (IT) 600 Euro - 1200 Euro  -  CIT Grup Srl