Publicat 11 Ian 2021 | Expiră 04 Feb 2021

Project Manager Inginer Electric

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum ne-ar plăcea să fii tu, în calitate de nou coleg al nostru:

  • ai absolvit UTCN - Inginerie Electrică / Automatizări / Electrotehnică / Energetică;
  • ai cel puțin 5 ani experiență ca inginer și competențe tehnice solide - deoarece vei oferi suport tehnic celor din execuție - electricieni, lăcătuși etc.;
  • cunoști limba engleză la nivel avansat;
  • deții permis de conducere categoria B (obligatoriu);
  • ai cunoștințe bune de AutoCAD (Eplan va fi un avantaj);
  • autorizațiile de electrician ANRE / project management - sunt și ele avantaje;

Descrierea jobului

Care vor fi principalele tale responsabilități la Servelect:

- vei realiza studii de soluție, studii de fezabilitate, proiect tehnic de execuție și detalii execuție, DTAC și DTOE pentru instalații electrice JT și MT;
- vei susține proiectele în comisii CTA pentru obținere avize;
- vei depune și vei obține autorizații de la diferite instituții în funcție de specificul proiectului;
- și cel mai important: vei superviza proiecte, adică vei fi responsabil tehnic execuție;
- vei realiza activități ce țin de project management: faze determinante proiect, situații lucrări, devize etc.
- vei colabora și vei superviza terți (subcontractanți) pe diferite specialități: gaz metan, mecanice, civile etc.

Postul presupune uneori delegații de câteva zile/săptămână (când este cazul).

Astfel, VEI BENEFICIA de:

  • dezvoltare profesională continuă datorită mediului creativ și cu provocări;
  • o echipă prietenoasă;
  • un salariu competitiv;
  • bonusuri de performanță;
  • abonament la rețeaua de sănătate Regina Maria;
  • o mulțime de beneficii extra-salariale.
Abia așteptăm să te cunoaștem!

SERVELECT - suntem o companie românească, de 15 ani pe piață, specializată în domeniul serviciilor și soluțiilor de eficiență energetică.
Misiunea Servelect este aceea de a sprijini industria și clădirile comerciale din Romania și, în mod indirect, familiile celor care lucrează în cadrul acestora, prin identificarea oportunităților durabile de reducere a costurilor energetice operaționale, prin finanțarea implementării soluțiilor necesare și recuperarea investiției din economiile generate de către proiecte.

Expirat
Project Manager Inginer Electric  -  SC SERVELECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles