PROJECT MANAGER INDUSTRIALIZARE, Targu Mures

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Accepta provocarea viitorului si alatura-te echipei noastre !

Am aprecia ca profilul tau sa corespunda urmatoarelor cerinte :
Studii Superioare Tehnice si cunostinte in domeniul mecanicii, mecatronicii , in domeniul injectiei de mase plastice sau productiei
Experienta relevanta in managementul proiectelor
Limba engleza – scris si vorbit fluent ; Limba germana – reprezinta avantaj
Competente profesionale, sociale si metodologice
Abilitatea de a lucra intr-o maniera analitica si orientata catre rezultate
Excelente abilitati de comunicare, leadership, atentie la detalii
Experienta in organizare, planificare si coordonare

Descrierea jobului

Provocarile tale ar consta in :
Responsabil pentru proiectele de industrializare ca parte a proiectului principal începând cu proiectarea și definirea procesului
Responsabil pentru implementarea produselor și proceselor specifice în producția de serie, în strânsă colaborare cu managerul principal de proiect
Responsabil de managementul proiectului la productia in serie
Responsabil pentru monitorizarea programului, costurilor și calității proiectului
Responsabil cu analiza și inițierea măsurilor în cazul identificării abaterilor/deviatilor procesului
Raportează progresul proiectului către managerul principal de proiect

Noi iti oferim:

Transport gratuit, tichete de masă, bonus anual de performanță, bonuri cadou de sarbatori, bonus de fidelitate, al 13-lea salariu, card de sanatate, posibilități de dezvoltare profesionala.

Asteptam cu entuziasm sa te cunoastem si sa purtam o discutie in ceea ce priveste viitorul tau in cadrul Hirschmann Automotive TM !

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM este o companie tanara si dinamica, parte a HIRSCHMANN AUTOMOTIVE GmbH. Activitatea de productie a inceput in Decembrie 2007, primele produse fiind cablaje pentru sistemele de asistenta la parcare
Cu timpul activitatea de productie s-a extins si s-a diversificat, in prezent producand peste 500 tipuri de produse pentru industria auto si nu numai.
Principalele produse realizate in HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM: cablaje pentru: senzori ABS, oglinda automata, cutia automata de viteza, senzori de presiune, deschidere automata, acceleratia electronica pentru automobile, motociclete si snowmobile, sistemele audio si video, instalatia de putere din automobile, cablaje si adaptoare pentru instalatia de putere din automobile hibrid, solutii de conectica in industria fotovoltaica.
Clientii nostri sunt principalii producatori de automobile si de subansamble din industria auto.
Angajatii nostri, calificati si dedicati se confrunta cu multe provocari noi, cu scopul de a atinge obiectivul nostru comun, acela de a obtine o pozitie de lider pe piata internationala.
Personalul nostru este orientat spre dezvolatrea profesionala si personala iar noi sprijinim aceste eforturi prin dezvoltarea unei platforme pentru invatare si imbunatatire continua.
Cresterea este posibila doar daca lucram impreuna!
Publicat 28 oct. 2021 Reactualizat 25 nov. 2021 Expiră 27 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos