Publicat 24 Oct 2019 | Reactualizat 21 Nov 2019 | Expiră 24 Nov 2019

Project Manager in Instalatii

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitati necesare / cerinte:

Abilităţi de negociere, diplomaţie;
Gândire şi capacitate de analiză şi sinteză;
Capacitate de a rezolva problemele si orientare spre solutii;
Putere de decizie şi asumarea responsabilităţii;
Abilităţi de lucru în echipă, si de a coordona alte persoane;
Experienta in coordonarea echipelor de personal calificat care realizeaza lucrarile de santier;
Disponibilitate de deplasare si pentru munca de teren;
Rezistenta la stres si la efort;
Permis de conducere curat, fara incidente;
O stare buna de sanatate, pentru a lucra in conditii de lucru de santier.

Descrierea jobului

HVAC Engineer; Project Manager; Engineer, Site Manager, Site Construction Team Leader
Suntem in cautarea unui Project Manager in Instalatii pentru clientul nostru, companie de constructii in domeniul HVAC, ce desfasoara proiecte si lucrari de retea de apa si canal, sisteme de sprinklere, lucrari electrice si servicii BMS.

Rolul presupune:

Dezvoltarea, implementarea si urmarirea proiectelor din santier;
Asigurarea si coordonarea executiei lucrarilor, in parametrii optimi de calitate, costuri materiale si timp;
Focus pe calitatea lucrarilor si eficienta, si respectarea termenelor de livrare, conform contractelor de servicii;
Experienta relevanta in lucru cu oamenii (cu echipe de santier) si disponibilitate pentru deplasare in tara;
Cunostinte despre tehnicile de management de proiect, experienta in livrarea si coordonarea proiectelor de HVAC si alte tipuri de instalatii de minim 2,5 ani;

Beneficii:

Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta;
Diurne si ore suplimentare platite;
Laptop, telefon serviciu, masina de serviciu;
Bonus special la final de proiect;
Oportunitate a de a lua parte la proiecte unice;
Mediu de lucru dinamic;

Daca esti interesat de acest rol apasa butonul de "aplica" sau contacteaza-ne telefonic.

Hays este un grup specializat de recrutare la nivel global și un lider de piață în țări precum Marea Britanie, Germania și Australia. Suntem experți în recrutarea calificată, persoane profesioniste și calificate în cadrul unei varietăți mari de industrii și profesii specializate.

Funcționăm în sectoarele publice și private, ocupându-ne le posturile permanente, rolurile contractuale și atribuțiile temporare. La Hays, considerăm că locul de muncă potrivit poate transforma viața unei persoane, iar persoana potrivită poate transforma o afacere.

Suntem pasionați în a conecta candidații noștri cu postul potrivit lor.

Vizitati www.hays.ro pentru mai multe informatii despre noi si despre proiectele provocatoare in care suntem implicati!

Expirat
Project Manager in Instalatii  -  HAYS SPECIALIST RECRUITMENT ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles