Project Manager Galati

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare profil tehnic;
  • Experiență în productie– constituie avantaj;
  • Cunoștințe de operare PC: Excel și Word;
  • Spirit de observație, capacitate de analiză și sinteză, de a lua decizii, corectitudine.
  • Capacitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

  • Intocmeste programul de productie pentru activitatile de pregatire a suprafetelor si vopsitorie, in conformitate cu documentele contractuale (anexele contractului);
  • Coordoneaza eficient toate activitatile proiectului in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
  • Participa la sedintele de productie interne cat si cele desfasurate de Damen Galati si ceilalti subcontractori participanti la proiect;
  • Informeaza sefii ierarhici aupra solicitarilor primite din partea Damen Galati in sedintele de productie cat si despre situatiile identificate care ar putea duce la intarzierea lucrarilor/finalizarea/predarea acestora;
  • Asigura comunicarea cu partenerii si respecta obligatiile contractuale ce decurg din acordurile de parteneriat/contracte;
  • Monitorizeaza lunar progresul atins fata de obiectivele propuse;
  • Verifica pontajul zilnic pentru personalul din productie si il transmite Directorului de Productie;
  • Raspunde de corectitudinea informatiilor/ datelor preluate, prelucrate si transmise.

Se ofera:
  • Contract de munca pe perioada indelungata;
  • Salariu atractiv si negociabil in functie de competente;
  • Posibilitati de specializare in domeniul vopsitoriei navale.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos