de ani Fără Frică...

Publicat 29 Sep 2008 | Reactualizat 28 Oct 2008 | Expiră 30 Oct 2008

PROJECT MANAGER EMBEDDED SOFTWARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de profil : Informatica,
Automatica, Cibernetica
- Cunostinte de embedded software: C, C++, embedded C, ANSI C, Java, mediu de dezvoltare Linux
- Experienta in elaborarea diagramelor GANTT (gestionare si urmarire proiect)
- Experienta in Project Management (avantaj domeniul telefonie mobila)
- Experienta in dezvoltare de embedded software
- Stapanirea limbii engleze ( cunostinte de limba franceza reprezinta un plus)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Implicare in identificarea de clienti si realizarea propunerilor de pret
- Urmarirea, relansarea si concretizarea proiectelor
- Redactarea documentatiilor aferente
- Planning al activitatilor (MS Project sau diagrame GANTT)
- Coordonarea echipei de dezvoltatori, asigurand calitatea si productivitatea necesara
- Urmarirea formarilor ce au loc in cadrul echipei
- Transmiterea fiselor tehnice catre client

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv, care include prime de reusita
- asigurare medicala
- lucrul intr-o echipa de profesionisti

ORGANISATION CONSULTING PROD, companie ce ofera consultanta in Resurse Umane, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, companie multinationala franceza.

Pentru inregistrarea cv-ului in baza de date accesati: http://cv.ocprodgroup.com/

Expirat
PROJECT MANAGER EMBEDDED SOFTWARE  -  SC ORGANISATION CONSULTING PROD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles