Publicat 28 Nov 2018 | Reactualizat 12 Dec 2018 | Expiră 28 Dec 2018

Project Manager- divizia de Volane

1 post

Candidatul ideal

Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, formata din colegi tineri, dispusi sa iti ofere suportul?
Daca raspunsul la aceasta intrebare este pozitiv si, in plus, ai urmatoarele abilitati:

Studii superioare tehnice;
Cunostinte despre material, desen tehnic, mecanica;
Intelegere a sistemelor de siguranta;
Limba Engleza – nível avansat;
Abilitati excelente de organizare, analitice si de interpretare;
Abilitati bune de conducere si capacitate de a lua decizii in conditii de stres;
Abilitati bune de organizare si executie;
Proactiv si responsabil;
Abilitati bune de comunicare.

Atunci te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?

Te vei implica in mod activ in procesul de imbunatatire continua;
Vei coordona proiecte la nivel regional si global cu Impact in productia de serie conform target-urilor;
Vei asigura lansarea cu succes a proiectelor in plant-uri;
Vei forma si vei coordona echipe interdepartamentale specifice necesitatilor fiecarui proiect;
Vei elabora actiuni, planifica si mențne lista de activitati deschise in echipa interdisciplinara pentru a sprijini bunul mers al proiectelor / schimbarilor;
Vei conduce sedintele de proiect interne si vei documenta discuțile și acțunile agreate;

Ce iti putem oferi:

-Program de integrare intr-o echipa profesionista si sociabila;
-Plan de cariera individual pentru a urmari si pentru a va ghida in cariera;
-Expertiza tehnica;
-Mediu de lucru prietenos si autonom;
-Flexibilitate pentru a va implementa ideile;

Autoliv is the worldwide leader in automotive safety. We help all the leading automobile manufacturers to deliver safety products to their customers. Autoliv Romania was set up in 1997 in Brasov and it is increasing ever since with new business lines in Brasov, Lugoj, Timisoara, Sfantu Gheorghe, Resita Onesti and now in Iasi . Today it reached over 10 000 employee in Romania and it is still growing fast. In Autoliv the most of all we value life. For us, it isn't just about having the right product, it's about having the right passion. Because life is too precious to take it for granted. ... That's why we have a passion for saving lives.

Contact us at: hr.ro@autoliv.com

More info: www.autolivjobs.ro

or www.autoliv.com/Careers

Project Manager- divizia de Volane  -  SC Autoliv Romania SRL