Project Manager Departament Dezvoltare

City Grill Group 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
  • Diploma de studii in Inginerie/Arhitectura
  • Abilitati bune de comunicare, autonomie si flexibilitate
  • Mobilitate, initiativa si atitudine pozitiva
  • Competente/atesat sau experienta in project management si/sau proiecte similare constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Gestionare de proiecte medii si mari care implica:
  • Idei de optimizare a spatiului si aparaturilor specifice restaurantelor
  • Identificarea si negocierea contractelor cu furnizorii (electrice, materiale constructii, etc)
  • Construirea, gestionarea si urmarirea unor bugete de valori mari
  • Deschiderea noilor restuarante/locatii conform planificatiei si a bugetului prestabilit
  • Verificarea conditiilor tehnice ale potentialelor spatii pentru deschiderea de noi locatii
  • Negocierea specificatiilor tehnice cu proprietarii sau reprezentantii acestora
  • Coordonarea si supervizarea negocierilor, design-ului si a procesului de constructie pentru noile locatii
  • Colectarea informatiilor si documentatiei necesare pentru lansarea procesului de proiectare
  • Supravegherea proiectelor in conformitate cu contractele de inchiriere si standardele tehnice
  • Verificarea tehnica si financiara a ofertelor subcontractantilor
  • Suport in mentenanta situatiilor tehnice aparute in locatie prin furnizorii si colaboratorii grupului
  • Pregatirea rapoartelor/ rezumatelor proiectelor in derulare
  • Mobilitate dintr-o locatie in alta si deplasari in scopul realizarii muncii

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 11 Aug. 2022 Reactualizat 22 Aug. 2022 Expiră 10 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.