Project Manager - constructii

Manpower - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Manpower recruteaza Project Manager pentru un important jucator in piata constructiilor din Romania.

Cerinte:
  • Studii superioare: constructii civile;
  • Experienta minim 5 ani in executie pe santiere constructii industriale;
  • Experienta obligatoriu in coodonare si management santiere ( echipe proprii, ingineri, subcontractori)
  • Cunostiinte operare PC: word, excel; Autocad;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Cunostiinte limba engleza: nivel mediu;
  • Domiciliul in zona Bucuresti, Ploiesti (in mod exceptional din alte localitati, se poate discuta despre relocarea candidatului).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Coordonarea ingineri si echipe proprii pentru buna functionare a unui santier;
  • Coordonare / supervizare subcontractori pentru buna functionare a unui santier
  • Raportarea perodica catre manager a stadiului santierului;
  • Raportare catre client conform cerintelor;
  • Se subordoneaza Directorului General.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 15 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expiră 15 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos