Publicat 30 Mar 2019 | Expiră 30 Apr 2019

PROJECT MANAGER CONSTRUCTII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice;
- Minim 5 ani de experienta in managementul proiectelor de executie sau constructii civile, industriale , dobandita in santiere/proiecte mari;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office;
- Experienta in coordonarea, analiza si optimizarea proiectelor de constructii;
- Capacitate analitica si organizatorica bine dezvoltata, responsabilitate in luarea deciziilor, atitudine orientata catre client si rezultat, bune abilitati de comunicare si negociere, spirit antreprenorial.

Descrierea jobului

- Coordonarea proiectului de la faza de semnare pana la finalizarea acestuia;
- Realizarea bugetului de proiect, cash flow si cost controlling;
- Respectarea stricta a bugetului si a termenelor de executie;
- Alocarea si managementul resurselor materiale si umane necesare proiectului;
- Coordonarea proiectului si urmarirea desfasurarii activitatilor in concordanta cu planningul de lucrari;
- Urmarirea activitatii echipei si a subcontractorilor pe santier in vederea respectarii termenelor si a standardelor de calitate impuse;
- Selectarea si negocierea cu subcontractorii si furnizorii de materiale agreati in proiectul alocat;
- Intocmirea si sustinerea rapoartelor periodice de lucrari.

Expirat
PROJECT MANAGER CONSTRUCTII  -  Telesys

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles