Publicat 22 Apr 2021 | Reactualizat 11 Mai 2021 | Expiră 11 Mai 2021

Project Manager București sau Remote

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Meticulos, atent la detalii
Bun spirit de echipă
Studii superioare
Cunoștințe solide MS Office

Descrierea jobului

Pentru biroul nostru din București căutăm un nou coleg Project Manager.
Atribuțiile cuprind managementul de proiect pentru unul dintre clienții noștri automotive.
Engleza este necesară, germana reprezintă un avantaj.
Primele două săptămâni sunt de training, atât în utilizarea CAT tool-urilor, cât și a celorlalte sisteme specifice.
Se poate lucra și Remote.

Salariul este bun și echipa este faină.
Trimite-ne câteva rânduri despre tine împreună cu un CV.

Ne-am bucura să fim colegi.

altalingua provides highly specialized content localization services for the automotive and mechanical engineering sectors. We support clients throughout the entire content conversion cycle, from translation and localization, to complete process outsourcing and market validation.

Our goal at altalingua is to help our clients continuously improve after-sales customer satisfaction. We go to great lengths to achieve growth and valuable expertise on their behalf. We emphasize human capital and technology innovation, targeting better custom-made service delivery.

Expirat
Project Manager București sau Remote  -  altalingua

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles