Publicat 14 Aug 2008 | Reactualizat 12 Sep 2008 | Expiră 14 Sep 2008

Project Manager Brasov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice.
Minim 3-5 ani experienta pe o pozitie similara (este necesara experienta in domeniul lucarilor de constructii sau lucrarilor in domeniul drumuri si poduri, supervizare de santier, colaborare cu contractori).
Cunostinte de limba engleza nivel conversational (capacitate de a sustine o discutie cu clientii).
Cunostinte PC: Microsoft Office (Excel, Word)/M Project/Primavera.
Capacitate de planificare si organizare a activitatilor.

Descrierea jobului

Participarea la elaborarea documentatiei de licitatie pentru lucrarile de constructii.
Analizeaza ofertele primite si participa la negocierea contractelor.
Supravegheaza lucrarile de constructii (cladiri noi, renovari, reabilitari) contractate de catre angajator cu firmele de constructii, pe platforma industriala Tractorul.
Monitorizeaza desfasurarea lucrarilor conform graficelor stabilite si negociaza cu constructorii planurile de masuri pentru recuperarea eventualelor intarzieri.
Asigura calitatea lucrarilor si a materialelor folosite, in concordanta cu documentatia tehnica si arhitectura.
Verifica situatiile de lucrari prezentate de constructori si raporteaza catre conducerea executiva eventualele nereguli.
Participa la receptia lucrarilor de constructii si la rezolvarea eventualelor probleme imediat dupa darea in folosinta.
Salariu motivant la nivelul postului; se ofera si remuneratie variabila in functie de realizari.
Postul reprezinta o excelenta oportunitate de a participa la o dezvoltare imobiliara unica in Brasov.
Posibilitatile de promovare sunt multiple, dat fiind ca firma se afla intr-un stadiu de inceput, echipa fiind in formare.

Mondojob - firma de consultanta, recrutare, selectie personal, selecteaza pentru clientul sau, concern englez ce are ca activitate proiecte de dezvoltare imobiliara . Pentru detalii suplimentare accesati www.mondojob.ro.

Expirat
Project Manager Brasov  -  Mondojob

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles