Publicat 04 Mar 2021 | Reactualizat 01 Apr 2021 | Expiră 04 Apr 2021

Project Manager - Arhitect

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent al Facultății de Arhitectură
  • Minimum 2 ani experiență într-o poziție relevantă
  • Pasionat de domeniul construcțiilor
  • Persoană proactivă, implicată, pozitivă
  • Bune abilități de comunicare / lucru în echipă / gestionare a timpului
  • Carnet de conducere cat. B

Descrierea jobului

  • Consultanță tehnică în faza de proiectare
  • Suport tehnic pentru echipa de vânzări
  • Prezentări și traininguri pentru clienți și parteneri
  • Prospectarea piaței în căutarea de parteneri și proiecte noi
  • Menținerea și dezvoltarea relației cu partenerii actuali
  • Participarea la evenimente specifice domeniului

Filozofia noastra este de a puncta si de a ne dezvolta profitabil pe pietele cu perspective economice pentru solutiile noastre inovatoare si eficiente energetic pentru constructii. Marcile puternice ale companiei noastre sunt cunoscute astazi de toata lumea si au condus la confirmarea noastra ca unul dintre cei mai importanti producatori de materiale de constructie din lume.

Dezvoltarea noastra continua si ne-am dori sa ne insotiti pe acest parcurs.

In calitate de leader de piata in domeniul materialelor de constructii impunem cerinte ridicate cu privire la serviciile si produsele noastre. Daca va intereseaza sa ne fiti alaturi in vederea atingerii acestor obiective, va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Project Manager - Arhitect  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles