PROJECT ENGINEER

SC SATROTEC SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Competente cerute:
  • Studii superioare in domeniul Tehnic sau Inginerie,
  • Minim 2 ani experienta in domeniu
  • Utilizator avansat Microsoft Office ,
  • Bune abilitati de leadership, comunicare si munca in echipa
  • Cunostiinte avansate de limba engleza (germana e un plus)
  • Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu

Descrierea jobului

  • Pregatirea si organizarea planurilor de activitate in cadrul proiectului
  • Asigurarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului
  • Valorificarea si dezvoltarea oportunitatilor pe durata implementarii proiectului
  • Urmareste standardele existente si imbunatateste standardele in cooperare cu departamentele implicate
  • Face propuneri de imbunatatire a stilului de lucru pentru a maximiza eficienta atingerii obiectivelor propuse
  • Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului si informeaza la timp echipa de management
  • Ofera support pentru sarcini legate de planificarea liniilor (analiza de capacitate ,planificare, optimizarea productiei,comenzi)
  • Se subordoneaza managerului de proiect leader

Satrotec este o companie internationala cu un centru de competenta in Eglisau (Elvetia) si o unitate de productie in Alba Iulia (Romania). Suntem un furnizor de sistem pentru piese turnate - de la piese stantate si componente electronice, cablu de diagnosticare pana la cablu si conectori pentru industria auto. Noi oferim intotdeauna solutii complete, precise, ceea ce inseamna ca va insotim de la idee de-a lungul evolutiei si a constructiei de ustensile pana la productia in serie de succes. Conform Motto-ului: Idee. Serie. Succes.

Publicat 4 Oct. 2022 Reactualizat 1 Nov. 2022 Expiră 3 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.