Project Coordinator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare.
Incredere de sine.
Persoana usor adaptabila la diferite situatii.
Permis conducere cat B.
Disponibil pentru delegatii in tara.

Descrierea jobului

-Identificarea candidatilor in vederea semnarii contractelor de inchiriere.
-Verificarea actelor de proprietate.
-Negocierea si semnarea contractelor de inchiriere.
-Mentinerea evidentei lucrarilor alocate.
-Mentinerea relatilor cu firmele partenere.
-Intocmirea/depunerea documentatiilor in vederea obtinerii certificatelor de urbanism.
-Intocmirea/depunerea documentatiilor in vederea obtinerii avizelor cerute prin certificat.
-Verificarea proiectelor DTAC/DTAD in vederea depunerii pentru autorizatia de construire.
-Mentinerea relatiilor cu institutiilor abilitate pentru eliberare avize/planuri cadastrale/extrase CF.
-Verificarea documentatiilor depuse pentru a fi eliberate in termen.
-Job-ul presupune delagatii saptamanale in diferite zone ale tarii.
Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos