Project assistant (Asistent de proiect)

Le Manoir SA - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem în cautarea unui nou coleg de echipă care să asiste managerii în achivitățile zilnice și asigură fluxul informațional între firmă și furnizori, precum și între departamentele firmei.
Dacă ești o persoană responsabilă, organizată, atentă la detalii și ai abilități dе lucru în echipă, te așteptăm, cu drag să ne cunoaștem. Apreciem, totodată, un coleg/ o colegă care stăpânește pachetul MS Office, cunoaște limba engleză la nivel avansat, implicat(ă), orientat(ă) către dezvoltarea profesională și care face față cu brio provocărilor dе zi cu zi.

• Studii medii (studiile superioare constituie avantaj);
• Experiența pe un post similar de minim un an de zile;
• Bune abilități de muncă în echipă și organizare;
• Disponibilitate crescută la învățare;
• Dexteritate în utilizarea calculatorului și a diverse aplicații informatice specifice (pachetul MS Office);
• Limba engleza nivel avansat;
• Limba franceză reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Printre аctivitățilе talе:​
- Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
- Preluarea și direcționarea mesajelor sosite prin fax sau postă electronică pe adresa companiei;
- Menținerea legăturii cu diverși colaboratori ai firmei;
- Organizarea diverselor activități administrative și de protocol;
- Comunicarea într-un mod profesionst și diplomat cu membrii interni ai companiei și cu partenerii de business;
- Capacitate de organizare și planificare a sarcinilor și priorităților;
- Asigurarea transporturilor de mărfuri de la furnizori;
- Întocmirea de diverse documente administrative.

Printre beneficiile tale:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Abonament medical la o clinică privată;
  • Un mediu de lucru plăcut, o echipă tânără, birouri chic în zonă centrală;
  • O masă pe zi asigurată.

Le Manoir este nume consacrat în gastronomia și vinurile din România și reprezintă în exclusivitate unele dintre cele mai celebre mărci din lume.
Din Grupul Le Manoir fac parte magazinele Comtesse du Barry din București, magazinele Petit Bateau, restaurantele Relais&Chateaux Le Bistrot Français și Sushiroom și Lilium Cocktail Bar;
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022