Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Proiectionist cinema

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- minim studii medii
- abilitati tehnice, electrice si mecanice
- cunostinte de limba engleza, utilizare PC, internet, email
- abilitati de comunicare ai lucru in echipa
- disponibilitate pentru program flexibil in ture, in functie de orarul cinematografului

Descrierea jobului

- asigura proiectia filmelor in salile de cinema
- receptioneaza, verifica si ruleaza filmele digitale (DCP)
- verifica imaginea si sunetul din salile de cinema
- are grija de starea aerului conditionat
- asigura cu atentie mentenanta aparaturii tehnice
- descarca din internet trailerele, reclamele si cheileKDM
- asigura curatenia in canina de proiectie

Descrierea companiei

Locatie Bucuresti Mall

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Proiectionist cinema  -  CONFIDENTIAL