Proiectant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunostinte tehnice in domeniul confectiilor metalice in ind.alimentara
  • Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza
  • Abilitati de comunicare, inventiv si creativ.

Descrierea jobului

  • Proiectare echipamente, utilaje in Ind.Alimentara
  • Elaboreaza documentatia tehnica necesara proiectului
  • Asigura suport echipei de montaj cu informatii, desene tehnice.

TRIAGO TRADING este producator de rezervoare inox pentru stocarea diferitelor lichide alimentare; furnizor de echipamente si utilaje pentru industria alimentara; Produse din oteluri inoxidabile; teava, tabla, bara, armaturi de reglare si racordare din inox, etc. Pompe industriale, pompe industria vinului;
Publicat 19 ian. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos